![]() |
Távolságok: | Szolgáltatások: |
Budapesttől: 809 km Távolság a sípályáktól: 500 m ( pályaszállás ) Síbusz megálló a közelben síbusz megállótól: 50 m |
Wellness, Szauna, Gőzfürdő, Konditerem, Ingyenes internet a szobában, Ingyenes internet a közös helyiségekben, Síbusz megálló a közelben, Háziállat vihető, Akadálymentesített, Parkoló, Recepció ... további részletek Ellátás: Félpanzió |
A csendes, gyönyörű környezetben fekvő hegyi Hotel La Montanara mindössze 10 perc sétára fekszik a település központjától. A csodálatos hegyek között mindig kék az ég és friss a levegő.
A hotel szobái minden igényt kielégítenek: fürdőszobával, hajszárítóval, televízióval, telefonnal, széffel felszereltek.
Az étteremben a helyi ízektől kezdve a tipikus olasz ételeken át a mediterrán és nemzetközi fogásokig minden megtalálható.
Nincs is jobb, mint egy átsíelt nap után a wellness részlegen pihenni. A vadonatúj központ a természetesség jegyében, helyi alapanyagok felhasználásával készült. Szauna, török fürdő, jacuzzi, jég-vízesés regenerálja a testet és a szellemet. A forró herbatea és a masszás pedig levezeti a feszültséget.
A Dolomitok Val di Fiemme síparadicsoma uralja Olaszország egyik legszebb völgyét, amely kiváló síelési lehetőséget biztosít. A pályák tökéletes minőségéről a hóágyúk gondoskodnak. A terület egyaránt alkalmas a haladó síelőknek, a kezdőknek, illetve a gyermekeknek is.
A völgyben a különálló területek között síbusz közlekedik. Az igazi hegyeken-völgyeken átívelő változatos pályák szolgálnak a legnagyobb élménnyel, így ezt mindenképpen érdemes kipróbálni.
A közelben található az ún. jégpalota, ahol a korcsolyázni vágyók csúszhatnak.
A környék otthont ad számos nemzetközi síversenynek, így ezen a területen mindig nagy a nyüzsgés.
Családi szoba: két fő részére, fürdőszobával (zuhany vagy kád), telefon, kábeltévé, széf, hajszárító és majdnem mindegyik szoba rendelkezik erkéllyel is.
€/Fő/éj Minimum tartózkodás 1 éjszaka | 12.01- 12.26 | 12.26- 01.05 | 01.05- 02.08 | 02.08- 03.08 | 03.08- 03.29 |
---|---|---|---|---|---|
Családi szoba félpanzióval | 50 | 70 | 50 | 55 | 48 |
€/Fő/éj Minimum tartózkodás 1 éjszaka | 12.01- 12.26 | 12.26- 01.05 | 01.05- 02.08 | 02.08- 03.08 | 03.08- 03.29 |
---|---|---|---|---|---|
Családi szoba félpanzióval | 50 | 70 | 50 | 55 | 48 |